Rama sërish “thumbon” Bashën, publikon videon dhe tregon çfarë bën kryetari i opozitës kur përballet me qytetarët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:52 08-06-2017 Rama sërish “thumbon” Bashën, publikon videon dhe tregon çfarë bën kryetari i opozitës kur përballet me qytetarët

Kryeministi Edi Rama sërish ka thumbuar Lulzim Bashën.

Këtë herë me anë të një prej personazheve të “The Simpson” dhe me nje mbishkrim sipër. “Luli kur e pyesin për arritjet e veta në Bashki”, shkruan Rama, ndërsa në video shfaqet personazhi i cili fshihet pas barit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një “mirëmëngjes” me energji labërie… (VIDEO)
Nuk do ta besoni se kush është djali i vogël në FOTO me Enver Hoxhën, e njihni të gjithë »
Article Logic
Execution time: 0.030441045761108
array(1) { ["section"]=> string(116) "rama-serish-thumbon-bashen-publikon-videon-dhe-tregon-cfare-ben-kryetari-i-opozites-kur-perballet-me-qytetaret-81683" }