Rama, Shehaj dhe Fuga kafe në Bllok

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:29 03-09-2015 Rama, Shehaj dhe Fuga kafe në Bllok

Ky në foto është momenti kur kryeministri Edi Rama, drejtoresha e Tatimeve Briseida Shehaj dhe këshilltari i kryeministrit Endri Fuga u takuan dje në një lokal në Bllok. Rama, Shehaj dhe Fuga pasi konsumuan kafenë, morën faturën, për të dhënë shembullin se si duhet të sillen qytetarët pas çdo shërbimi apo produkti që konsumojnë: të marrin kuponin tatimor. Që prej 1 shtatorit ka nisur aksioni kundër informalitetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plazhi i Gjipesë- Fotografia fituese e "Colours of Albania"
Foto e ditës/ “Aylan, gjumë të ëmbël në gjirin e nënës” »
Article Logic
Execution time: 0.020007848739624
array(1) { ["section"]=> string(40) "rama-shehaj-dhe-fuga-kafe-ne-bllok-19823" }