RAMA shkoi në spital për nervin shiatik? DEKLARATA e fortë e mjekut: Ai ka mik shefin në QSUT, ndryshoi planin e Tiranës që mos i prishte shtëpinë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:01 13-03-2018 RAMA shkoi në spital për nervin shiatik? DEKLARATA e fortë e mjekut: Ai ka mik shefin në QSUT, ndryshoi planin e Tiranës që mos i prishte shtëpinë

Mjeku Petrit Vargu

Kryeminsitri Rama ka shkuar për vizitë në Spitalin Amerikan, pasi ka probleme me nervin shiatik. Këtë lajm Rama e bëri të ditur mbrëmë ndërsa ishte i ftuar në emisionin “Studio e Hapur”.

Ndërkohë mjeku i njohur, Petrit Vargu e ironizon këtë fakt. Sipas tij nëse kryeministri do të kishte probleme të tilla ai do të shkonte në QSUT pasi aty ka mik të ngushtë shefin e Neurokirurgjisë. Madje thekson ai se e ka aq mik sa për të ndryshoi edhe planin e qendrës së Tiranës vetëm që të mos prishej shtëpia e tij. Në këtë linjë mjeku hedh dyshime se ndoshta kryeministri nuk ka vërtet probleme me nervin, por ndoshta diçka tjetër.

“Rama ishte tek Spitali Amerikandhe takoi një mjek shume të mirë, pasi ka probleme me nervin shiatik. Po ai ka mik shefin e neurokirurgjisë në QSUT. E ka aq mik sa ndryshoi edhe planin e Francës për qendrën e Tiranës, vetëm që mos i prishte shtëpinë...”, shkruan mjeku.

Postimi i mjekut:

mjeku.PNG

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama ruan TRADITAT, ja çfarë bën pak orë para Ditës së Verës (FOTO)
Rama PATURPËSISHT s’e la të fliste, i madhi Ndrenika ia qendis ca fjalë: Iku se kishte punë, kjo që pashë m’u duk kartolinë (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.024378061294556
array(1) { ["section"]=> string(150) "rama-shkoi-ne-spital-per-nervin-shiatik-deklarata-e-forte-e-mjekut-ai-ka-mik-shefin-ne-qsut-ndryshoi-planin-e-tiranes-qe-mos-i-prishte-shtepine-113084" }