Rama shkon në Shkodër, gazetari i publikon SMS-në konfidenciale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:04 15-05-2017 Rama shkon në Shkodër, gazetari i publikon SMS-në konfidenciale

Ndonëse Avokati i Popullit përmes një letre pak ditë më parë, kërkoi që administriata shtetërore të mos përdoret në fushatën elektorale, duket se kjo kërkesë nuk është marrë në konsideratë.

Kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një takim elektoral nesër në Shkodër.

Por, një ditë para këtij takimi, një gazetari të qytetit verior i ka rënë në dorë një SMS, drejtuar të gjithë infermierëve, për të qenë të pranishëm në hollin e spitalit dhe më pas te bashkia, një moment kur Rama të jetë i pranishmëm. Gazetari Elvis Nabolli nuk nuk ka hezituar ta publikojë në rrjetet sociale SMS-në flagrante, të cilën e gjeni të publikuar mëposhtë: 

 

visi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048182964324951
array(1) { ["section"]=> string(68) "rama-shkon-ne-shkoder-gazetari-i-publikon-sms-ne-konfidenciale-78664" }