Rama shkon te Doganat për të takuar drejtoreshën, merr me vete dy ministrat

Publikuar tek: politike, më 10:53 12-01-2016 Rama shkon te Doganat për të takuar drejtoreshën, merr me vete dy ministrat

Kryeministri Edi Rama ka shkuar te drejtoria e Përgjithshme e Doganave ku është pritur nga drejtoresha Pranvera Fagu.

Rama shoqërohet edhe nga ministrat Shkëlqim Cani dhe Arben Ahmetaj. Sipas burimeve, kryeministri ka shkuar për një bilanc të vitit që sapo lamë pas. Sakaq, ish kryeministri Sali Berisha lajmëroi dje nga Facebooku i tij se sot Rama do shkarkojë drejtoreshën Fagu.

Sipas një mesazhdërguesi të Berishës, Rama do shkarkojë drejtoreshën e DP të Doganave pasi ka falimentuar muaj pas muaji.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “I pëlqenin gratë dhe xhini”, si ndryshoi Fatos Nano pas burgut dhe çfarë e korruptonte Berishën, portretet e palexuara më parë
Veliaj për konferencën e donatorëve: 100 projekte për Tiranën, viti përpara do jetë një sukses »
Article Logic
Execution time: 0.022037982940674
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-shkon-te-doganat-per-te-takuar-drejtoreshen-merr-me-vete-dy-ministrat-29773" }