“Rama si karagjoz me xhinse dhe atlete në takim zyrtar! Radio franceze tallet me kryeministrin”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:58 06-02-2017 “Rama si karagjoz me xhinse dhe atlete në takim zyrtar! Radio franceze tallet me kryeministrin”

“Rama si karagjoz me xhinse dhe atlete në takim zyrtar! Radio franceze tallet me Ramën”, kështu shkruan Sali Berisha teksa ka publikuar dhe informacionin nga emigranti dixhital.

 Statusi i Sali Berishës:

Radio me e madhe e Frances tallet me Edi Ramen! sb

Emigranti dixhital informon se radio me e madhe satirike "Rire et Chanson" ne nje emision te saj nder te tjera thote per Shqiperine se Edi Rama erdhi me xhinse dhe atlete gjoja trendi por ne fakt si karagjoz per te kerkuar hapjen e negociatave por mori pergjigjen qe meritonte, mbeti ne klase! Lexoni me poshte mesazhin e emigrantit dixhital se si e tall radio me e madhe satirike e Frances piktorin deshtak. sb

"Pershendetje doktor kryeministri shqiptare esht bere objekt tallje dhe shpotishe ketu ne France. Radio me e madhe satirike e Frances Rire et Chanson esht tallur me te! Keshtu ne emisionin e saja pardje kjo radio tha per Shqiperine se kryeministri i ketij vendi erdhi ne takim zyrtar i veshur me xhinse dhe atlete per te kerkuar hapjen e negociatave dhe mori nje note pakaluese te cilen e meritonte qofte edhe per paraqitjen e tije qesharake ne nje takim te rendesishem zyrtar.Kjo ishte per te qeshur per francezet por trishtim per ne.Shumte te fala..."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017436981201172
array(1) { ["section"]=> string(98) "rama-si-karagjoz-me-xhinse-dhe-atlete-ne-takim-zyrtar-radio-franceze-tallet-me-kryeministrin-67919" }