Rama synon të “shënojë” me Michael Jordan

Publikuar tek: politike, më 18:13 19-05-2015 Rama synon të “shënojë” me Michael Jordan

Duket se Partia Socialiste dhe Chicago Bulls, kanë më shumë se një gjë të përbashkët. Përveç faktit që PS-ja kryesohet nga një ish-basketbollist, legjenda e NBA-së, Michael Jordan, ka mbajtur numrin 23, po të njëjtin numër që PS ka në fletët e votimit.

Këtë fakt e ka treguar vetë Rama në postimin e tij në Twitter, duke shfaqur kështu një supersticiozitet në lidhje me numrat dhe zgjedhjet.

“Partia Socialiste do ketë numrin 23 në fletën e votimit për Këshillin Bashkiak:-)))”, shkruan Rama.

Megjithatë, për hir të së vërtetës duhet thënë se për shumë supersticiozë, numri 23 mbart në energji negative dhe nuk është aspak fatsjellës. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj: Bashkia investime minimale në kopshte dhe rrugë
Basha: Qytetarët paguajnë 240 mijë lekë më shumë, për shkak të borxhit të qeverisë »
Article Logic
Execution time: 0.028701066970825
array(1) { ["section"]=> string(45) "rama-synon-te-shenoje-me-michael-jordan-11517" }