Rama takon zv/presidentin Amerikan, shikoni çfarë zgjedh foto dite

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:45 02-08-2017 Rama takon zv/presidentin Amerikan, shikoni çfarë zgjedh foto dite

Kryeministri Edi Rama gjatë mbledhjes së organizuar me liderët e Ballkanit në kuadër të Samitit të Kartës së Adriatikut në Mal të Zi, është takuar me zv/presidentin Amerikan Mike Pence.

Gjatë këtij takimi, në qendër të të cilit ka qenë siguria në rajon, Rama ka shkrepur një foto me Pence dhe më pas e ka zgjedhur foto dite në "facebook".

"PHOTO OF THE DAY", shkruan Rama teksa poston foton me zv/presidentin Amerikan Pence.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhvishet ish-gruaja e Shkëlzen Berishës, Sadija në formë të shkëlqyer (FOTO)
“Sa herë fus telefonin në karikim më del një nënë që fut në dhe’ djalin e saj” »
Article Logic
Execution time: 0.022931098937988
array(1) { ["section"]=> string(71) "rama-takon-zv-presidentin-amerikan-shikoni-cfare-zgjedh-foto-dite-88083" }