Rama tallet keq me Blushin pasi i iku “krahu i djathtë” në ditët e fundit të fushatës: Eh djema...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:37 06-06-2017 Rama tallet keq me Blushin pasi i iku “krahu i djathtë” në ditët e fundit të fushatës: Eh djema...

Neritan Seferkolli, i riu i cili kandidoi për kreun  e LIBRA-s përballë Ben Blushit, ku ky i fundit doli fitues, mbështeti gjatë gjithë kohës kryetarin e zgjedhur por diçka nuk ka shkuar si duhej dhe në ditët e fundit të fushatës, Seferkolli ka braktisur gjithçka.

Ditë më parë, përmes rrjetit social ai bëri me dije tërheqjen nga LIBRA ndërsa deklaroi se statuti i LIBRA-s ishte shkelur në çdo pikë dhe se synimi i vetëm i asaj partie ishte të nxirrte Blushin deputet.

Kryeministri Edi Rama, si duket “e ka shijuar” gjithë përçarjen dhe ndërsa ndan artikullin e TEMA-s për largimin e Seferkollit nga LIBRA, shkruan: Eh djema, kur ju them une këto partite e vogla krijohen vetëm për këtë punë...”

eeeeeeeeeeeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02667498588562
array(1) { ["section"]=> string(98) "rama-tallet-keq-me-blushin-pasi-i-iku-krahu-i-djathte-ne-ditet-e-fundit-te-fushates-eh-djema-81409" }