Rama tallet keq me Kryemadhin dhe Berishën: O zot o zot, shife shife... Monika i Lulit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:46 11-01-2019 Rama tallet keq me Kryemadhin dhe Berishën: O zot o zot, shife shife... Monika i Lulit

Kryeministri Edi Rama është tallur keq me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhin dhe me ish-kryeministrin Sali Berisha.

I ftuar në emisionin 'Zonë e Lirë', kryeministri ka dhënë komente për ministrat e shkarkuar dhe të rinj si dhe për disa prej figurave më të njohura politike.

Rama është tallur me Kryemadhin, kur mbi sfond u vu fotografia e saj.

'O zot o zot, shife shife, nuk e komentoj dot', tha kryeministri për kryetaren e LSI, ndërsa Berishën e quajti Monika e Lulzim Bashës.

'Ja dhe ky Monika i PD-së, Monika i Lulit', tha Rama.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironia e Ramës me Kryemadhin, i përgjigjet Elona Guri: Ah more Edi! Kjo doktoreshë do të të çojë në t’Surrelit
Kadri apo jo kadri? Ja përgjigjet EPIKE të Edi Ramës për gazetarët dhe analistët e njohur (Lista e plotë) »
Article Logic
Execution time: 0.012428045272827
array(1) { ["section"]=> string(88) "rama-tallet-keq-me-kryemadhin-dhe-berishen-o-zot-o-zot-shife-shife-monika-i-lulit-148437" }