Rama “tallet” me foton e Bashës dhe Ndokës, deputeti i opozitës reagon menjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:09 15-04-2017 Rama “tallet” me foton e Bashës dhe Ndokës, deputeti i opozitës reagon menjëherë

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka postuar një foto "tallëse" në rrjetin social facebook në të cilën shihet deputeti Basha dhe Ndoka.

 I menjëhershëm ka qenë reagimi i deputetit të PDK-së Nard Ndoka ndaj fotos “tallëse” të kryeministrit. Në foton që ka publikuar Ndoka ka kopjuar idenë e kryeministrit duke ndryshuar vetëm emrat. “E gjeni dot dikë që ju sheh siç sheh lali Eri, Edin?”, shkruan Ndoka në postimin e tij. 

narddddd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024847984313965
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-tallet-me-foton-e-bashes-dhe-ndokes-deputeti-i-pd-se-reagon-menjehere-75290" }