Rama tallet sërish me Bashën, shikoni foton që sapo e shpërndau në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:44 07-06-2017 Rama tallet sërish me Bashën, shikoni foton që sapo e shpërndau në rrjetet sociale

Premtimet në fushatë sillen në përgjithësi rreth rritjes së ekonomisë dhe mirëqenies.

Në “lumin” e premtimeve nga të gjithë kandidatëve kjo është edhe kryefjala e çdo fjalimi.

Kryeministri Rama ka hedhur para disa minutash në profilin e tij në facebook një foto momtazh, me në qendër liderin e demokratëve Lulzim Basha. Ai e ironizon duke shkruar se: “Ne do vimë për të rregulluar ekonominë”, ndërsa personazhi i montuar me fytyrën e Bashës shfaqet me gishtat e duarve që simbolizojnë thonjëzat.  

 ram.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LSI mbledh në fushatë të rinjtë e Shkodrës, por të gjithë i kanë sytë te vajza bjonde (FOTO)
Denoncimi/ Lindita Nikolla me deputetin e zonës në fushatë me 7 zyrtarët e administratës publike »
Article Logic
Execution time: 0.019459962844849
array(1) { ["section"]=> string(87) "rama-tallet-serish-me-bashen-shikoni-foton-qe-sapo-e-shperndau-ne-rrjetet-sociale-81545" }