Rama tërhoqi titullin për Anetën, ish-ministri e sulmon ashpër: Trego të vërtetën, historia e shkuljes së dhëmbëve sajesë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:07 14-04-2018 Rama tërhoqi titullin për Anetën, ish-ministri e sulmon ashpër: Trego të vërtetën, historia e shkuljes së dhëmbëve sajesë Edi Rama, kryeministër dhe Ylli Manjani ish minister i Drejtesise

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ishte në Vlorë ku tërhoqi çmimin e nënës së tij Anetës, e cila siç zbuloi shefi i qeverisë vuan nga një sëmundje e rëndë.

Rama tërhoqi çmimin e akorduar nga Urdhri i Stomatologëve të Shqipërisë për zonjën Aneta dhe përmes batutës tha se ajo është “një ndër gratë e para që shkulën dhëmbët e burrave në Shqipëri”.

Sakaq, ka reaguar ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i cili thotë se kryeministri shmangu vizitën në Shkodër dhe “sajoi” punën e çmimit të së ëmës  në Vlorë.

“Nuk kisha në plan të shkoja në Shkodër”- tha udhëheqja! E mohoi edhe agjendën e vet! Pse nuk thotë të vërtetën xhanëm?! Nuk kishte qejf të hante Omëletë, sot për mëngjes. Do ta besonim dhe mirkuptonim! Po ajo sajesa e marrjes së Titullit të “shkuljes së dhëmbëve” në Vlorë, ishte gjetje shumë e lodhur...”, shkruan Manjani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Habit ish-zv.ministri: Ç’ndodhi një natë para se të helmatisej Skripal me të bijën! Ma tha baxhanaku
»
Article Logic
Execution time: 0.0041630268096924
array(1) { ["section"]=> string(125) "rama-terhoqi-titullin-per-aneten-ish-ministri-e-sulmon-ashper-trego-te-verteten-historia-e-shkuljes-se-dhembeve-sajese-116898" }