Rama “thumbon” Bashën, publikon foton dhe tregon si duket kryetari i opozitës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:13 15-06-2017 Rama “thumbon” Bashën, publikon foton dhe tregon si duket kryetari i opozitës

Dy sondazhet e publikuara së fundmi, nxjerrin PS-në forcë të parë, ndërsa PD-në të dytën.

Kryeministri Edi Rama ka “thumbuar” kryetarin e opozitës Lulzim Basha me anë të një fotoje të publikuar në faqen e tij në “Facebook”.

Sipas Ramës, Basha e sheh veten para pasqyrës si Luan, por në fakt sondazhet e shohin si një maçok të trembur.

EDI.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Investimi i ri pagëzohet me emrin “Republika e re”, zbulojeni ku ndodhet
Shpërthen aktori, i del në mbrojtje Julian Dedës pas titullit “Mjeshtër i Madh”: Ankesat... e dini vetë ku t'i fusni! »
Article Logic
Execution time: 0.01630711555481
array(1) { ["section"]=> string(80) "rama-thumbon-bashen-publikon-foton-dhe-tregon-si-duket-kryetari-i-opozites-82574" }