Rama turpëron Suzanën: Shko në shkollë o xhan, mos u merr në telefon në orën e mësimit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:02 16-09-2017 Rama turpëron Suzanën: Shko në shkollë o xhan, mos u merr në telefon në orën e mësimit

Ndonëse e shtunë, kryeministri Edi Rama ka gjetur kohë për t’u zënë me komentuesit në Facebook.

Rama ka replikuar me një vajzë të quajtur Suzana lidhur me shembjen e shtëpisë së Prek Calit.

“Sherr me grekun, sherr edhe me gegët tani", i shkruan vajza e re.

“Sherr me geget?!? C'eshte ky sherr me geget o Suzane?! Shko ne shkolle xhan shko ne shkolle, mos u merr me telefonin ne oren e mesimit”, i kundërpërgjigjet Rama por një tjetër komentues i kujton se sot është e shtunë dhe s’ka mësim në shkolla.

“E di prandaj edhe i'u pergjigja Suzanes (Suzana ti nuk e ke lexuar, po eshte nje liber, te shtunat e Suzanes)  se mendova qe duhet ta kete shkolle edhe te shtunen qe te kape nivelin e munguar”, justifikohet shpejt Rama.

eeeee_copy.png

eeedirep.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029649019241333
array(1) { ["section"]=> string(90) "rama-turperon-suzanen-shko-ne-shkolle-o-xhan-mos-u-merr-ne-telefon-ne-oren-e-mesimit-92569" }