Rama u kërkoi shqiptarëve 3 gjëra që duan të ndryshojnë, ajo çfarë i shkruan moderatori i njohur e lë pa fjalë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:30 29-06-2017 Rama u kërkoi shqiptarëve 3 gjëra që duan të ndryshojnë, ajo çfarë i shkruan moderatori i njohur e lë pa fjalë

Kryeministri Edi Rama u ka bërë një pyetje të gjithë ndjekësve ku shkruan se “nëse do të ishe kryeministër cilat do të ishin 3 gjërat kryesore që do të ndryshoje?”, por komenti i moderatorit Edi Oga e lë pa fjalë.

Edi Oga ka komentuar në postimin e kryeministrit duke shkruar, “më vjen keq “Fevzi” por unë nuk u përgjigjen kurrë pyetjeve që fillojnë me “nëse”.

Kujtojmë se kryeministri kur ka qenë i ftuar në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, çdo pyetje e drejtuar nga moderatori që fillonte me “nëse” Rama i përgjigjej duke thënë se “unë nuk u përgjigjen kurrë pyetjeve që fillojnë me “nëse”.

Siç duket moderatorit i ka dalë në shteg kryeministri dhe nuk ka pasur çfarë t'i thotë sepse ka përdorur fjalët e tij.

22222.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35453295707703
array(1) { ["section"]=> string(115) "rama-u-kerkoi-shqiptareve-3-gjera-qe-duan-te-ndryshojne-ajo-cfare-i-shkruan-moderatori-i-njohur-e-le-pa-fjale-84439" }