Rama u kërkon qytetarëve të mblidhen të shtunën te Kryeministria

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:32 25-05-2016 Rama u kërkon qytetarëve të mblidhen të shtunën te Kryeministria

Kryeministri Edi Rama bën të ditur se me rastin e finales, Champions League më 28 Maj në ora 20: 45, do të trasmetohet live nga selia e kryeministrisë.

Kryeministri Rama në një postim në Facebook, pasditën e së mërkurës poston një foto të Real Madrid dhe Atlético Madrid, ku në fushën e blertë shkruan “Champions League me 28 Maj në ora 20: 45, live nga kryeministria, tashmë një traditë edhe në ndeshjet e kombëtares shqiptare, apo sfida të mëdha në futbollin europian.

13254197_10153728650491523_1938230709657921230_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.071985960006714
array(1) { ["section"]=> string(70) "rama-u-kerkon-qytetareve-te-mblidhen-te-shtunen-te-kryeministria-41492" }