Rama u kujton qytetarëve Tiranën para se të bëhej ai kryeministër (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 11:02 01-03-2016

Edi Rama ka postuar një video, duke treguar se si ka qenë Tirana para se të bëhej ai kryeministër. Në video duket situata e Lanës, shkatërrime ndërtesash, por edhe përmbytje rrugësh.

Rama ka përcjell video me një shkrim të vogël në faqen e tij në facebook: “KUJTESË-240 sekonda për betonizimin, gjelbërimin dhe ndotësit profesionistë të tribunave politike e mediatike...”, ka shkruar kryeministri. 

Nw asnjë pamje të video nuk ka gjelbërim. Pikërisht Rama ka dashur të tregonte ndryshimet që janë bërë në Tiranë në kohën që ka qenë ai kryeministër. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koka për gjelbërimin e mjedisit: Bashkëpunim për të rifituar besimin e qytetarëve
Çfarë s’u pa, Sazan Guri prek me dorë Erion Veliajn, tension në dhomën e grimit (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.033250093460083
array(1) { ["section"]=> string(77) "rama-u-kujton-qytetareve-tiranen-para-se-te-behej-ai-kryeminister-video-33907" }