Rama u prish rehatinë deputetëve: Shkoni në terren ku ka përmbytje

Publikuar tek: politike, më 20:21 30-11-2017 Rama u prish rehatinë deputetëve: Shkoni në terren ku ka përmbytje

Kryeministri Edi Rama i ka kërkuar deputetëve të tij të dalin në terren për t’u ardhur në ndihmë qytetarëve të prekur nga përmbytjet.

Në mbledhjen që është mbajtur pas përfundimit të seancës parlamentare, Ramë u ka thënë deputetëve të jenë në terren, në zonat që përfaqësojnë.

Situata nga rreshjet e shiut është kritike në të gjithë vendin, dhe parashikohet të përkeqësohet nëse shirat vazhdojnë gjatë natës.

24251789_10156725822628765_1759564750_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama tërhiqet nga shkarkimi i Zgurit: Kreu i KQZ është dëshmori i parë i vdekjes së marrëveshjes
Denoncimi i pabesueshëm i Berishës: Policia shfrytëzon përmbytjet për të vënë gjoba në Qafë Kashar »
Article Logic
Execution time: 0.023720026016235
array(1) { ["section"]=> string(72) "rama-u-prish-rehatine-deputeteve-shkoni-ne-terren-ku-ka-permbytje-101414" }