Rama u vendos ‘kuponin tatimor’ gazetarëve në tavolina

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:47 27-12-2015 Rama u vendos ‘kuponin tatimor’ gazetarëve në tavolina

Një detaj tjetër një darkën e shtruar sot nga kryeministri Edi Rama për gazetarët dhe pronarët e mediave, ka qenë edhe ‘kuponi tatimor’ për çdo tavolinë.

Në fakt, nuk bëhet fjalë për faturë të mirëfilltë, pasi ‘kuponi tatimor’ ishte shkruajtur në menunë e darkës. Një ironi kjo që kryeministri Rama ka zgjedhur ta bëjë me gazetarët, për arsye se fushata e tij kundër informalitetit ka qenë një prej më të debatuarave në media që në kohën kur në krye të vendit erdhi mazhoranca e majtë.

12443050_10154390310523765_1231769320_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026501178741455
array(1) { ["section"]=> string(58) "rama-u-vendos-kuponin-tatimor-gazetareve-ne-tavolina-28685" }