Rama ua thotë në sy kryetarëve të Bashkisë: Reflektoni! Në zgjedhje mund të jeni, mund mos të jeni

Publikuar tek: barometri, më 08:07 01-09-2018 Rama ua thotë në sy kryetarëve të Bashkisë: Reflektoni! Në zgjedhje mund të jeni, mund mos të jeni

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot një takim me kryetarët e bashkive dhe prefektët për të folur për zhvillimin e turizmit.

 

Gjatë fjalës së tij, Rama foli edhe për zgjedhjet, ku u bëri thirrje për reflektim kryetarëve të bashkisë.

“Bëni reflektimet tuaja e bëni propozimet pa humbur kohë për sezonin e ardhshëm pavarësisht se qershorin e ardhshëm janë zgjedhjet e shumë nga ju mund të jenë në fushatë shumë mund të mos jenë, po përgatitjet duhen filluar”, tha Rama.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042972087860107
array(1) { ["section"]=> string(102) "rama-ua-thote-ne-sy-kryetareve-te-bashkise-reflektoni-ne-zgjedhje-mund-te-jeni-mund-mos-te-jeni-132814" }