Rama uron gazetarin me VIDEO nga makina: Vlonjat i fortë dhe PATJETËR RILINDAS

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:27 13-03-2018 Rama uron gazetarin me VIDEO nga makina: Vlonjat i fortë dhe PATJETËR RILINDAS

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot përmes një video-mesazhi nga makina e tij gazetarin e njohur të Vlorës Enrik Mehmeti i cili sot mbush 32-vjeç.

Në urimin e Ramës për gazetarin vihet re mënyra e tij gati “imponuese” për ta cilësuar një “rilindas” duke e lidhur kështu me moton e qeverisjes së tij.

Video është publikuar nga vetë gazetari. “Enrik edhe 100, tamam vlonjat i fortë, i paepur edhe patjetër rilindas. Të përqafoj”, i thotë Rama gazetarit në video-urimin pikant.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama PATURPËSISHT s’e la të fliste, i madhi Ndrenika ia qendis ca fjalë: Iku se kishte punë, kjo që pashë m’u duk kartolinë (E PLOTË)
Edhe këtë s’na i kishin zënë sytë... i riu në TIRANË del pa rruar e me shkumë të ndalë policin »
Article Logic
Execution time: 0.023074150085449
array(1) { ["section"]=> string(84) "rama-uron-gazetarin-me-video-nga-makina-vlonjat-i-forte-dhe-patjeter-rilindas-113119" }