Rama vazhdon me “fakt jo kazan” edhe nga Korça, shkruan për mësuesit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:29 27-11-2017 Rama vazhdon me “fakt jo kazan” edhe nga Korça, shkruan për mësuesit

Kryeministri Edi Rama ka vijuar me rubrikën e tij të përnatëshme “Fakt jo Kazan” edhe mbrëmjen e sotme.

Këtë herë Rama ka shkruar lidhur me çështjen mësuseve për fëmijët me nevoja të veçanta.

Kreu i qeverisë Rama thotë se mediat gënjejnë kur thonë se nuk ka mësues për fëmijët me nevoja të veçanta, për këtë gjë ai nxjerr dhe disa shifra duke provuar atë që mbështet.

Më poshtë postimi i plotë i Edi Ramës: 

Screenshot_42.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ironia therëse e deputetit të PS: Doktor, një avion është ulur në Sarandë për të marrë drogë
Rastësia e çuditshme e Spiro Naçit, sot u përplas me eskortën, para disa ditësh e shante rëndë kryeministrin Rama »
Article Logic
Execution time: 0.17692899703979
array(1) { ["section"]=> string(72) "rama-vazhdon-me-fakt-jo-kazan-edhe-nga-korca-shkruan-per-mesuesit-101014" }