'Rama vazhdon takimet, qejfi ma ka por b**** nuk ma mban'

Publikuar tek: politike, më 16:44 16-04-2018 'Rama vazhdon takimet, qejfi ma ka por b**** nuk ma mban' Kryeministri Edi Rama

Vazhdojnë akuzat për kryeministrin Rama.

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në facebook, akuzon Ramën për faktin që nuk ka bërë asnjë takim me minatorët në Bulqizë, edhe pas dy vdekjeve rrallazi të ndodhura në këtë qytet. Sipas Berishës Rama është i frikësuar, dhe sipas tij këto seri takimesh që bën, quhen takime: “Qejfi ma ka por by... nuk ma mban”!

E plotë:

Edvini vazhdon serine e tekimeve “qejfi ma ka por by... nuk ma mban”!

Te dashur miq, sot Edvin Kristaq Rama nuk shkoi dot nga frika te takonte minatoret e Bulqizes ndonese kane patur dy vdekje rradhas, por i thirri ata ne takim online, pra me internet. Kjo tani po thirret ne te gjitha mediat sociale si seria e takimeve “qejfi ma ka por prapanica nuk ma mba”! Nje jave me pare ai zhvilloi nje takim te tille me bizdemenin siçilist Gjici dhe disa punonjes te tij kuksiane. sb

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkërrmoqet LSI, ikin 5 anëtarë të tjerë në qarkun e rëndësishëm (EMRAT)
Basha në Berlin: Kërkuam mbështetjen e Gjermanisë në hapjen e negociatave për çlirimin e ekonomisë nga monopolet »
Article Logic
Execution time: 0.020896911621094
array(1) { ["section"]=> string(57) "rama-vazhdon-takimet-qejfi-ma-ka-por-b-nuk-ma-mban-117091" }