Rama vë në rresht ministrat, kryeministri u tregon si të gjuajnë në shenjë me një "goditje" (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:44 26-11-2017 Rama vë në rresht ministrat, kryeministri u tregon si të gjuajnë në shenjë me një

Kryeministri Edi Rama ndryshe nga ditët e tjera, këtë mëngjes të diele ka përshëndetur ndjekësit e tij në rrjetet sociale jo me një arritje të qeverisë së tij, por me një kosh teksa luan basketboll.

Në profilin e tij në facebook, Rama postoi dy foto ku në sy të ministrave dhe bashkëpunëtorëve të tij gjuan topin dhe bën një kosh në palestrën e basketbollit.

Ajo që bie në sy është se ministrat janë vendosur në rresht dhe po shohin me shumë interes lëvizjet e shefit të qeverisë teksa gjuan topin në kosh. Kujtojmë se kryeministri në rininë e tij është angazhuar si basketbollist në ekipin kombëtar shqiptar.

23905665_10155341307121523_1406731968408604813_n.jpg

 

23843150_10155341307136523_2889696460529857726_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02639102935791
array(1) { ["section"]=> string(100) "rama-ve-ne-rresht-ministrat-kryeministri-u-tregon-si-te-gjuajne-ne-shenje-me-nje-goditje-foto-100772" }