Rama veçon urimin më të bukur që ka marrë sot për ditëlindje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:20 04-07-2017 Rama veçon urimin më të bukur që ka marrë sot për ditëlindje

Sot ishte një ditë e veçantë për kryeministrin Edi Rama, pasi ai kishte përvjetorin e tij të 53-të.

Pa dyshim urimet që ka marrë kryesocialisti sot, kanë qenë të panumërta, dhe të shumëllojshme. Po ashtu edhe dhuratat te tilla kanë qenë, por në këtë mori urimesh dhe  dhuratash, Rama ka veçuar vetëm një prej tyre. Atë Rama ka vendosur ta publikojë në profilin e tij në facebook.

Më poshtë statusi i Edi Ramës:

Faleminderit për çdo urim Tuajin

Urimi i ditës ishte: Gëzuar! Sot je më i ri se vitin tjetër. Në fakt, jam aq i vjetër sa gjërat që di dhe aq i ri sa gjërat që nuk di

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.1283130645752
array(1) { ["section"]=> string(66) "rama-vecon-urimin-me-te-bukur-qe-ka-marre-sot-per-ditelindje-85027" }