Rama vrapon lumtur me Zahon buzë detit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:37 28-03-2016 Rama vrapon lumtur me Zahon buzë detit

Kryeministri Rama Pashkët i ka kaluar në shoqërinë e familjes me të vogëlin e tij Zaho që është rritur aq shumë sa është në gjendje edhe të vrapojë.

Të dy babë e bir shijojnë natyrën bregdetare teksa muzgu nis të bjerë.

Për Ramën, kjo është fotoja e ditës. Ndjekësit e tij nuk i kanë kursyer pëlqimet dhe komentet te kjo foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030883073806763
array(1) { ["section"]=> string(44) "rama-vrapon-lumtur-me-zahon-buze-detit-36185" }