Rama zbulon personazhët realë të filmit “Tomka dhe shokët e tij”, ironizon keq Berishën dhe Bashën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:00 06-05-2017 Rama zbulon personazhët realë të filmit “Tomka dhe shokët e tij”, ironizon keq Berishën dhe Bashën

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar opozitën dhe drejtuesit e saj teksa i krahason me disa personazhë të filmit “Tomka dhe shokët e tij”.

Rama ka postuar një foto në facebook në të cilën ka vënë Berishën, Bashën dhe Ndokën dhe e ka shoqëruar me diçiturën “Kur futesh në fushë në rrjetë pa top”.  

kk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas vendimit për Kavajën, Rama e nis ditën me këtë imazh fantastik
Rama ironizoi opozitën, Ndoka i përgjigjet me një foto “bombë” me brekë të grisura »
Article Logic
Execution time: 0.0042960643768311
array(1) { ["section"]=> string(101) "rama-zbulon-personazhet-reale-te-filmit-tomka-dhe-shoket-e-tij-ironizon-keq-berishen-dhe-bashen-77705" }