Rama zbulon se çfarë janë duke bërë deputetet socialiste pas zgjedhjes se kryeprokurores Arta Marku (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:18 18-12-2017 Rama zbulon se çfarë janë duke bërë deputetet socialiste pas zgjedhjes se kryeprokurores Arta Marku (FOTO)

Gjatë ditës sotme mes dhunës dhe tymuesëve, Mazhoranca mundi të kalonte në parlament votimin për zgjedhjen e kryeprokurores së re të përkohshme, Arta Marku.

Pas votimit dhe të gjitha trazirave që ndodhën sot në parlament duket disa nga depuetetet e Partisë Socialiste kanë preferuar të konsumojnë nga një kafe sëbashku.

Detajin interesant e ka bërë të ditur fotografi i parlamentit, Agim Rama.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, fotografi Rama publikon fotot dhe shkruan, “deputetet socialiste gëzohen për kryeprokuroren e re”.

Më poshtë postimi i plotë në facebook:

Screenshot_21.jpg

Ndërkohë deputetja e Partisë Socialiste Elona Gjebrea po në një reagim në rrjetet sociale ka shkruar se ato janë mbledhur në kuadër të nismës për ndihmën ndaj fëmijëve me leucemi.

Screenshot_29.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019201993942261
array(1) { ["section"]=> string(111) "rama-zbulon-se-cfare-jane-duke-bere-deputetet-socialiste-pas-zgjedhjes-se-kryeprokurores-arta-marku-foto-103554" }