Rama zgjedh këtë foto dite por komenti i një ndjekësi e bën të qeshë me lot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:21 11-01-2017 Rama zgjedh këtë foto dite por komenti i një ndjekësi e bën të qeshë me lot

Kryeministri Edi Rama, ashtu siç e ka bërë traditë tanimë, ka zgjedhur edhe sot foton e ditës dhe është pikërisht kjo që shikoni.

Shefi i kabinetit ka veshur dorezat e një punëtori dhe duket sikur do ndeshet me të.

Fotoja ka ngjallur mjaft interes dhe është komentuar shumë por një prej komenteve duket se e ka bërë Ramën të qeshë me lot.

Lexoni replikat si më poshtë:

nnnnnnngrime.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.084143877029419
array(1) { ["section"]=> string(81) "rama-zgjedh-kete-foto-dite-por-komenti-i-nje-ndjekesi-e-ben-te-qeshe-me-lot-65252" }