Rama zgjohet me këto pamje spektakolare nga Vlora, në orët e mbrëmjes (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:14 23-12-2017 Rama zgjohet me këto pamje spektakolare nga Vlora, në orët e mbrëmjes (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur për të përshëndetur ndjekësit e tij virtualë me një video nga qyteti i Vlorës, zonë ku është edhe deputet.

Rama ka publikuar këtë mëngjes në profilin e tij në facebook një video nga projekti i rëndësishëm i Lungomares gjatë orëve të mbrëmjes, xhiruar nga lart, të cilat Rama i cilëson si pamje spektakolare.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje spektakolare të Lungomares në Vlorë mbrëmë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069000720977783
array(1) { ["section"]=> string(81) "rama-zgjohet-me-keto-pamje-spektakolare-nga-vlora-ne-oret-e-mbremjes-video-104092" }