Ramës i fikin dritat, mbetet i bllokuar në ashensorin e Kuvendit

Publikuar tek: politike, më 10:49 03-02-2016 Ramës i fikin dritat, mbetet i bllokuar në ashensorin e Kuvendit

Edi Rama ngjiti, si çdo të merkurë, shkallet për tek Ilir Meta. Sot burimet kryeministrore tregojnë për "Koha Jonë" se ndërsa u fut në ashensor dhe pas pak sekondash u fikin dritat vetëm në ashensor. Dikur ia ndezën dritat dhe nuk preferoi më ashensorin, por përdori shkallët dhe këmbët.

Dy aletatët në qeveri, Edi Rama dhe Ilir Meta u takuan bashkë këtë paradite në zyrën e Kreut të Kuvendit. Ashtu si çdo të mërkurë, të dy diskutojnë për seancën parlamentare që pritet të zhvillohet nesër në kuvend. Edi Rama pa e vrarë mendjen doli qetë-qetë, shikoj se mos ishte Blushi tek hyrja e doli, transmeton "Koha Jonë".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama dhe Meta takohen në Kryesinë e Kuvendit
Ahmetaj në komision jep llogari për heqjen e ekskluzivitetit të kompanisë që ka aeroportin ‘’Nënë Tereza’’: Negociatat janë mbyllur me sukses »
Article Logic
Execution time: 0.075511932373047
array(1) { ["section"]=> string(69) "rames-i-fikin-dritat-mbetet-i-bllokuar-ne-ashensorin-e-kuvendit-31622" }