Ramës i vjen një dhuratë e papritur te Kryeministria, me shumë dashuri por kaq shumë e hidhur...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:34 28-09-2016 Ramës i vjen një dhuratë e papritur te Kryeministria, me shumë dashuri por kaq shumë e hidhur...

Një dhuratë që kryeministri Edi Rama me siguri nuk e ka pritur këtë mëngjes.

Disa qese të zeza plehrash lënë poshtë dritares së shefit të kabinetit dhe një mesazh i shkruar qartë në letrën e bardhë.

“Ramës , me shumë dashuri”, shkruan autori por përpos dashurisë mesazhi është kaq i hidhur. Mesazh-dërguesi? Një taksapagues i rregullt me emrin Agron.

Dhe duhet thënë se kjo është “dhurata” me idenë më gjeniale që mund t’i bëhej kryeministrit që i ka thënë “PO” importit të mbetjeve në Shqipëri.

rama.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034135818481445
array(1) { ["section"]=> string(98) "rames-i-vjen-nje-dhurate-e-papritur-te-kryeministria-me-shume-dashuri-por-kaq-shume-e-hidhur-54384" }