Rea publikon fotot. Brenda vilës së Ramës në Surrel? Do t’ju ikë ‘truri’ (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:01 13-09-2017 Rea publikon fotot. Brenda vilës së Ramës në Surrel? Do t’ju ikë ‘truri’ (FOTOT)

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama, Lunda Rama, ka postuar një sërë fotografish të një vile, duke bërë që shumë të aludojnë se mund të jenë ambientet e brendshme të vilës së kryeministrit Edi Rama në fshatin Surrel.

Pamjet e publikuara nga Rea duket se i përshtaten shumë për nga stili ambienteve të brendshme të vilës në Surrel, me mure betoni thuajse pa dritare dhe në pamje të parë si një bunker, por nuk dihet me saktësi.

fghe4thjudfgh.jpg

Vila e kryeministrit është e rrethuar nga një hapësirë e madhe e gjelbër, pemë ulliri dhe kopështe me lule.

rea-1.png

rea-2.png

rea-3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019738912582397
array(1) { ["section"]=> string(80) "rea-publikon-fotot-brenda-viles-se-rames-ne-surrel-do-t-ju-ike-truri-fotot-92256" }