Reagimi i pabesueshëm i Meryl Streep dhe J.Lo në "Oscar" (Foto+Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:21 23-02-2015

Patricia Arquette fitoi Oskarin e saj të parë për rolin e saj në "Boyhood". Kur u ngjit në skenë  për të pranuar çmimin, Arquette bëri një thirrje të fuqishme  për veprim për barazi të drejtave të grave të grave. Reagimi i Meryl Streep fhe Jennifer Lopez ishte i pabesueshëm. Ato shpërthyen në brohorima...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024281024932861
array(1) { ["section"]=> string(79) "reagimi-i-pabesueshem-i-meryl-streep-dhe-j-lo-ne-mbremjen-oscar-foto-video-4198" }