Reagimi i Ramës për protestën e opozitës, qytetari e ‘acaron’ duke i kujtuar 21 janarin, shikoni si i kthehet kryeministri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:01 25-04-2017 Reagimi i Ramës për protestën e opozitës, qytetari e ‘acaron’ duke i kujtuar 21 janarin, shikoni si i kthehet kryeministri

Kryeministri Edi Rama ka postuar në facebook një video të një gruaje e cila tregon se si ishte bllokuar dje në autostradë, ndërsa ndodhej në ambulancën që vinte nga Fieri në Tiranë.

Komentet kanë qenë të shumta dhe kryeministri si çdo ditë gjen kohën për tua kthyer përgjigjen disa prej tyre.

Njëri prej tyre sot i kujton 21 janarin, protestën e PS-së ku mbetën të vrarë 4 persona, por shikoni si ja kthen Rama.

sss.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025245904922485
array(1) { ["section"]=> string(124) "reagimi-i-rames-per-protesten-e-opozites-qytetari-e-acaron-duke-i-kujtuar-21-janarin-shikoni-si-i-kthehet-kryeministri-76360" }