Reagimi i Xhafajt për akuzat, kundërpërgjigjet menjëherë Partia Demokratike: Në orën 20:15...

Publikuar tek: politike, më 19:58 16-05-2018 Reagimi i Xhafajt për akuzat, kundërpërgjigjet menjëherë Partia Demokratike: Në orën 20:15...

Menjëherë pas daljes për media të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka ardhur edhe reagimi i Partisë Demokratike.

PD njofton se në orën 20:15 deputeti Enkelejd Alibeaj, që është një nga tre zyrtarët e PD-së i kallëzuar në Prokurori për mashtrim me përgjimin, do të dalë në konferencë për media.

Nuk dihet nëse Alibeaj do të replikojë me deklaratat e Xhafajt apo ka në dorë ndonjë informacion të ri lidhur me ministrin e Brendshëm apo vëllain e tij, Agron Xhafaj, tashmë të dorëzuar përpara autoriteteve italiane.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Meta, Rama dhe Xhafaj në Këshillin e Sigurisë, ja çfarë u bisedua në mbledhje
Denoncimet e “qytetarit digjital”, deputetja socialiste ironizon Berishën: 4 avionë nisin fluturimin, mos të alarmohen dylbitë e rremë »
Article Logic
Execution time: 0.03092098236084
array(1) { ["section"]=> string(95) "reagimi-i-xhafajt-per-akuzat-kunderpergjigjet-menjehere-partia-demokratike-ne-oren-20-15-121017" }