Reagojnë pushuesit ndaj zhveshjes së femrave, policia zbarkon në plazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 21-08-2016 Reagojnë pushuesit ndaj zhveshjes së femrave, policia zbarkon në plazh

Një rast zhveshjeje topless në plazhet e Sarandës, ka bërë që policia të zbarkojë në plazh.

Kanë qenë pushuesit e tjetr, të cilët nuk mund të toleronin rastin në fjalë, ku femrat zhvishen topless në plazhet publike, në sy të qindra familjarëve dhe fëmijëve, të cilët kanë telefonuar në policia, e cila ka mbërritur menjëherë, raporton Sarandaweb.

Policia i ka tërhequr vëmendjen vajzës topless që këtu është në një plazh publik dhe se duhet të vishej menjëherë, ashtu siç edhe ndodhi.

sarande_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031915903091431
array(1) { ["section"]=> string(75) "reagojne-pushuesit-ndaj-zhveshjes-se-femrave-policia-zbarkon-ne-plazh-50425" }