Reagojnë Rama dhe Basha pas fitores me Rumaninë por kryeministri thjesht...nuk përmbahet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:04 20-06-2016 Reagojnë Rama dhe Basha pas fitores me Rumaninë por kryeministri thjesht...nuk përmbahet

Dy liderët e politikës Edi Rama dhe Lulzim Basha kanë reaguar pas fitores së kombëtares me Rumaninë.

Por kryeministri është treguar thjesht i papërmbajtur në reagimin e tij. Pafund zemra kryeministri për kombëtare.

Shikoni postimet e të dyve!

rama.png

basha.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025943994522095
array(1) { ["section"]=> string(92) "reagojne-rama-dhe-basha-pas-fitores-me-rumanine-por-kryeministri-thjesht-nuk-permbahet-44025" }