Reagon Balla pas dëshmisë së Bashës në Prokurori: Me lekët që do paguash si shpifës, unë do rindërtoj një...

Publikuar tek: politike, më 13:57 12-10-2018 Reagon Balla pas dëshmisë së Bashës në Prokurori: Me lekët që do paguash si shpifës, unë do rindërtoj një... Taulant Balla- Lulzim Bashen

Reagon kreu i Grupit të PS Taulant Balla pas dëshmisë së kreut të PD Lulzim Basha në Prokurori lidhur me rastin "Xhisiela".

Balla i thotë Bashës se me lekët që do paguajë “si shpifës”, ai do rindërtojë një kopësht të ri në Librazhd.

“Lulzim, se sa i vendosur je ti e dinë të gjithë, po ndonjë provë për akuzat ndaj meje i'a dhe Prokurorisë? Se në fund nuk është në kazan që ndahet e vërteta, po më pas edhe në gjykatë për dëm moral dhe aty do të ta mas kokën mirë, se me lekët që do paguash si shpifës do rindërtoj një kopësht të ri në Librazhd o pinok”, shkruan Balla.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grida Duma në konferencë: Vendi në panik, 5 vrasje në 24 orë
Ruçi pret ambasadorin e ri të misionit të BE-së në Tiranë, Soreca: 8 muajt e ardhshëm janë vendimtarë për Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.022869825363159
array(1) { ["section"]=> string(110) "reagon-balla-pas-deshmise-se-bashes-ne-prokurori-me-leket-qe-do-paguash-si-shpifes-une-do-rindertoj-nje-137565" }