Reagon banorja e Big Brother, tregon të "vërtetën e hidhur" për foton erotike dhe miqësinë me Floriana Garon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:48 25-01-2017 Reagon banorja e Big Brother, tregon të

Ilda Gega, ish banorja e Big Brother ka reaguar pas qarkullimit të fotos duke u puthur me Floriana Garon. Aja shprehet se pasi u fut në Big Brother u lodh nga lajmet e rreme që publikonin mediat.

Duke ju drejtuar dhe gazetarëve që të mos bien pre e personave që duan të bëhen të “famshëm” tregon të "vërtetën e hidhur" të fotos dhe miqësinë me Floriana Garon.   

Për ish-miken e saj ajo shprehet, “Vajza ka qenë një shoqe e imja dhe ndërkohe që isha në emisionin BB vendosi të publikonte foton tonë me qëllimin për të marrë vëmendje dhe për tu bërë e famshme. Fatkeqësisht e vetmja që mori famë atëhere isha unë, unë që sinqerisht nuk e desha pasi e pashë ç'monstër ishte. Pas 9 vitesh më në fund i erdhi dita dhe ASAJ të përbëje lajm por sërish me foton time”.

STATUSI I PLOTË: 

ilda_gega_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026175975799561
array(1) { ["section"]=> string(111) "reagon-banorja-e-big-brother-tregon-te-verteten-e-hidhur-per-foton-erotike-dhe-miqesine-me-floriana-garon-66672" }