Reagon e para deputete socialiste pas rebelimit të protestuesve mbi bunker, Shkjau: Turp!

Publikuar tek: politike, më 13:58 08-12-2015 Reagon e para deputete socialiste pas rebelimit të protestuesve mbi bunker, Shkjau: Turp!

Reagon e para deputete socialiste pas rebelimit të protestuesve mbi bunker. Esmeralda Shkjau reagon e para në radhët e socialistëve për djegien e bunkerit afër Ministrisë së Brendshme duke thënë se është një ‘’Turp!’’

“Megjithse e Paraprinë turmën. Kjo nuk është pjesë e Partise Demokratike, por e PD-së

TURP”, shkruan ajo.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protestuesit "pushtojnë" bunkerin dhe thyejnë xhamat e Ministrisë së Brendshme
Këshilltari i Ramës "kap mat” gazetaren e Ora News, ja çfarë tha ajo në transmetim »
Article Logic
Execution time: 0.018786907196045
array(1) { ["section"]=> string(92) "reagon-e-para-deputete-socialiste-pas-rebelimit-te-protestuesve-mbi-bunker-shkjau-turp-27243" }