Reagon Kastro: Unë mësues? Pa merak prindërit që kishin frikë se ia drogoja e alkoolizoja fëmijët, do jetë për herë tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:43 14-10-2015 Reagon Kastro: Unë mësues? Pa merak prindërit që kishin frikë se ia drogoja e alkoolizoja fëmijët, do jetë për herë tjetër Kastro Zizo

Ka reaguar këngëtari Kastro Zizo pas lajmit se do të bëhej mësues në shkollën Petro Nini Luarasi. Kastro mohon këtë fakt ndërsa i fton prindërit të rrinë të qetë.

“T’fala atyre që ishin në merak për fëmijët e tyre se mos i drogoja a alkoolizoja. Do jetë për një moment tjetër”, shkruan Kastro.

Statusi i plotë i këngëtarit

“Një gur hedh “budallai” në ujë dhe “oo burra” të tjerët pëlltuf duke u larë”, shkruan Kastro duke iu referuar kështu statusit të tij në Facebook ku shkruante: “Nga e hëna tjetër jam mësues në PNL, hight school. Një eksperiencë që do më mbushi me jëtë të re”. Por duhet se Kastro ka dashur thjesht të hedhë një “gur”.

“Vetëm se në këtë rast “budallai” jam unë dhe “guri” është lajmi që do bëhem mësues. Fare lehtë mund të shpikësh dhe bësh “hit” lajme pa sens, skupe boshe. Ku Ku mjerë ne për gazetarinë që kemi...

PS. T’fala atyre që ishin në merak për fëmijët e tyre se mos i drogoja a alkoolizoja. Do jetë për një moment tjetër".

Lexo edhe :Kastro Zizo, mësues në gjimnazin e njohur në Tiranë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18690896034241
array(1) { ["section"]=> string(125) "reagon-kastro-une-mesues-pa-merak-prinderit-qe-kishin-frike-se-ia-drogoja-e-alkoolizoja-femijet-do-jete-per-here-tjeter-23123" }