Reagon Ledion Liço pas ofendimeve të Noizyt, ja çfarë thotë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:10 25-06-2016 Reagon Ledion Liço pas ofendimeve të Noizyt, ja çfarë thotë…

Pas komentit të reperit Noizy lidhur me moderatorin Ledion Liço mbrëmjen e kaluar në “Top Music Awards”ka reaguar ky i fundit.

Moderatori është shprehur se nuk ka asnjë koment lidhur me reagimin e këngëtarit, pasi të gjithë janë të lirë të shrehin mendimin e tyre në rrjetët sociale.

Gjithashtu në një intervistë për Blitz.al ai ka mirëkuptuar edhe gjendjen emocionale të Noizit, duke thënë se varte se si është ndjerë në ato momente.

“Nuk kam asnjë koment për këtë. Njerëzit janë të lirë të shprehin opinionet e tyre nëpër rrjetet sociale. Varet si është ndjerë në ato momente. Nuk kam asnjë marrëdhënie personal me asnjë prej artistëve dhe i dua dhe i pëlqej si profesionistë për atë që bëjnë” ka thënë Ledioni.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03321099281311
array(1) { ["section"]=> string(64) "reagon-ledion-lico-pas-ofendimeve-te-noizyt-ja-cfare-thote-44562" }