Reagon Majko: Xhupi u turbullua nga ligjërata, “u zgjua” në një shtëpi tjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:48 12-02-2016 Reagon Majko: Xhupi u turbullua nga ligjërata, “u zgjua” në një shtëpi tjetër

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, ka reaguar lidhur me humbjen e palltos së tij ditën e djelë gjatë një aktiviteti për anëtarësimet e reja në FRESSH.

Mesa duket xhupi i Majkos ka humbur ditën që mbajti fjalimin e saj të famshëm, kryetarja e FRESSH, Joleza Koka, e duke bërë humor Majko thotë se “xhupi i tij u turbullua nga fjalimet dhe “u zgjua” në një shtëpi tjetër”.

Lexova në median e shkruar që më kanë vjedhur pallton. Sqarim: Kam ca vite që nuk vesh pallto. Humor: Meqë në këtë vend vjedhja është një akt shumë, por shumë “pak” i përhapur jam i prekur që dikush bën një publicitet të tillë. Një xhup i imi, gjithsesi, i turbulluar nga ligjëratat e takimit “u zgjua” në një shtëpi tjetër. Si lexues i faqes “jeta osh qef” ky është ai momenti kur kupton se e majta ka detyrim rishpërndarjen e të mirave materiale. Natën e mirë”, shkruan Majko.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025896072387695
array(1) { ["section"]=> string(79) "reagon-majko-xhupi-u-turbullua-nga-ligjerata-u-zgjua-ne-nje-shtepi-tjeter-32430" }