Reagon për herë të parë pas humbjes së birit të vetëm gazetarja, poetja dhe pedagogia e UT

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:16 29-11-2016 Reagon për herë të parë pas humbjes së birit të vetëm gazetarja, poetja dhe pedagogia e UT

Reagon për të parën herë Erenestina Halili, nëna e Kejdi Halilit, të riut që vdiq bashkë me Ergin Dinin në aksidentin tragjik me motor në zonën e ish bllokut. Gazetarja, poetja dhe pedagogia e Universitetit të Tiranës ka ndryshuar foton e profilit.

Tashmë në foton e saj kryesore është imazhi i Krishtit të kryqëzuar, një foto tejet domethënëse e prekëse kjo kur mendon që 21 vjeçari ishte djali i vetëm i Erenestinës dhe të dy, nënë e bir kishin një marrëdhënie tejet të veçantë.

gjesti.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026793003082275
array(1) { ["section"]=> string(95) "reagon-per-here-te-pare-pas-humbjes-se-birit-te-vetem-gazetarja-poetja-dhe-pedagogia-e-ut-60999" }