Reagon sërish UEFA: Korça epiqendër e klikimeve për bastet online

Publikuar tek: sport, më 13:09 17-02-2018 Reagon sërish UEFA: Korça epiqendër e klikimeve për bastet online

Ditët e fundit ka pasur polemika të shumta për një çështje që lidhet me një dënim të mundshëm të Skënderbeut për një dënim prej 10 vitesh nga kompeticionet europiane për shkak të trukimit të ndeshjeve.

Ka pasur reagime të ndryshme nga UEFA, klubi korçar apo federata e futbollit në vendin tonë. Në një reagim të fundit duket se UEFA ka sqaruar se nga kanë lindur këto dyshime dhe pse doli një lajm i tillë.

Sipas report tv, në deklaratën e tyre sqarohet: "Kompania SBObet që vepron në Azi ka pasur 33 takime të Skënderbeut të kuotuara në baste.

Ndërkohë të gjithë kompanitë e tjera e kishin hequr ndeshjen e Skënderbeut nga qarkullimi. Korça është qyteti epiqendër nga ku kanë ardhur klikimet për bastet online."

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbyllet kampionati i shahut në Shkodër, 32 shkolla pjesëmarrëse në edicionin e këtij viti
Vëllai drejtor i kryeministrit, Olsi RAMA largon nga konferenca Dalipin, s’përmbahet: Nuk ka garë sportive nga FSHF-ja! »
Article Logic
Execution time: 0.019390106201172
array(1) { ["section"]=> string(71) "reagon-serish-uefa-korca-epiqender-e-klikimeve-per-bastet-online-110563" }