Reagon Topalli për përplasjen e studentëve me Veliajn dhe u jep një ‘’Bravo’’ të madhe

Publikuar tek: politike, më 15:47 16-12-2015 Reagon Topalli për përplasjen e studentëve me Veliajn dhe u jep një  ‘’Bravo’’ të madhe

Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli reagon për përplasjen e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj me studentët. Shkurt dhe shqip ajo e quan ‘’Foto e ditës’’. 

“Foto e dites!

Bravo studentët!!

Studentët përzënë Veliajn nga Korpusi Universitar!

Ata protestojnë kundra ligjit për Arsimin e Lartë!”, shkruan Topalli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zëdhënësja e Berishës i përgjigjet Ramës: “Veteran” është status, jo dekoratë
Rama në Kamzë: Saliu ju trajtoi si dele, dallimin mes Shabanit dhe Artanit e bëni vetë »
Article Logic
Execution time: 0.027129888534546
array(1) { ["section"]=> string(88) "reagon-topalli-per-perplasjen-e-studenteve-me-veliajn-dhe-u-jep-nje-bravo-te-madhe-27916" }