Real Madrid dhuron spektakël, Benzema shënon pas një aksioni fenomenal

Publikuar tek: sport, më 07:01 12-08-2018 Real Madrid dhuron spektakël, Benzema shënon pas një aksioni fenomenal

Real Madrid dhe Milan luajtën në “Santiago Bernabeu”, e vlefshme për trofeun “Santiago Bernabeu”.

Madrilenët kanë kaluar në avantazh shumë shpejt me anë të një goli të shënuar nga Benzema, por Milan është përgjigjur me anë të Higuain, i cili ka shënuar një gol shumë të bukur nga zona e rreptësisë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Real Madrid ruan traditën, 'gjunjëzon' Milanin në shtëpi në klasiken e Europës
E KRYER/ E konfirmon drejtori Nexhipi, KUKËSI huazon mesfushorin e JUVENTUS (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.020548105239868
array(1) { ["section"]=> string(76) "real-madrid-dhuron-spektakel-benzema-shenon-pas-nje-aksioni-fenomenal-130856" }