Real Madrid i 'fiksuar' me Neymar, jep ofertën e paimagjinueshme për brazilianin

Publikuar tek: sport, më 23:49 09-06-2018 Real Madrid i 'fiksuar' me Neymar, jep ofertën e paimagjinueshme për brazilianin

Duket se Neymar Jr po shndërrohet në një ‘fiksim’ për ekipin e Real Madrid.

Sipas The Sun madrilenët po përgatisin një superofertë që kap shifrën e 350 milionë eurove për të shkëputur brazilianin nga PSG. Sulmuesi kërkohet me ngulm nga kampionët e Europes pasi edhe Cristiano Ronaldo duket se është shumë pranë largimit nga ‘Santiago Bernabeu’.

25-vjeçari ka një klauzolë në kontratë që e lejon atë të largohet për 300 milionë euro pas datës 1 shtator, por në ato momente do jetë e përfunduar merkato. Për këtë arsye ‘galacticos’ do përpiqen me çdo lloj mënyre që të bindin parizienët dhe Neymar që të transferohet në Madrid gjatë verës.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Anglezët aspak optimistë, vetëm 3% besojnë te triumfi në Rusi
Rally Albania ‘nxeh’ motorët, të gjithë gati për spektakël në Tiranë (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.12971687316895
array(1) { ["section"]=> string(84) "real-madrid-i-fiksuar-me-neymar-jep-oferten-e-paimagjinueshme-per-brazilianin-123835" }